O nas

 

Na początku był bardzo dobry pomysł…

Mama Agnieszka, posiadając imponujące doświadczenie w pracy z maluszkami w USA, dość szybko zorientowała się, że w Trójmieście brakuje miejsca, gdzie młodzi, ba! najmłodsi klienci mogliby się poczuć, jak u siebie. Czyli bezpiecznie, wesoło i kolorowo. I tak oto na świat przyszedł pomysł stworzenia salonu fryzjerskiego dla dzieci.

 

…który niezwykle ciekawie się rozwinął…

Koncepcja przyjaznego dzieciom zakładu fryzjerskiego spodobała się Kamili, która w tej podróży po uśmiechy maluszków postawiła kolejne kroki. Mieszanina ich energii, pomysłowości i dużej dawki empatii zaowocowały fantastycznym zapleczem kulinarno – rozrywkowym dla juniorów.

 

… bo dzieci w Czuprynkach są najważniejsze!

Pierwsza wizyta u naszego fryzjera pozostaje w przemiłej pamięci na długi czas, a dzieci chcą wracać. To niemała ulga dla rodziców, którzy podczas strzyżenia mogą sobie odpocząć, popijając kawę przy ciachu bez chemii i sztucznych barwników, a potem też dać się ostrzyc! Bo Czuprynki to salon dla dzieci… z rodzicami.  

Nasi fryzjerzy

13680429 1633493413628558 8382580620045474679 o

Karolina

Najmłodsza w naszej drużynie i być może dlatego potrafi nawiązać świetny kontakt z każdym dzieckiem. Dzieci kochają Karolinę, bo nie tylko dba o ich fryzury, ale z każdą wizytą poznają i zaprzyjaźniają się z nią coraz mocniej! Trzeba czasem najpierw pobawić się w domku na drzewie, żeby ośmielić malucha do strzyżenia? Najpierw ostrzyc tatę, żeby maluch zobaczył, że strzyżenie to nic złego? A może mamie doradzić nowy image - Karolina wkracza do akcji!